قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه دارای نوسانات بسیار زیادی می باشد.این توری ها به دلیل اینکه می توانند تا شوند گزینه بسیارمناسبی در ساختمان های امروزی است.

همچنین این توری ها دارای مقاومت بسیار  زیادی در برابر آفتاب و خوردگی می باشند. بالا بودن مقاومت آن ها موجب افزایش قیمت توری پلیسه می شود.

این توری ها تا می شوند و حالت آکاردئونی دارند تاشدن آن ها باعث می شود که چارچوب های آن پس از گذشت زمان تغییر شکل نداده و به راحتی باز و بسته شوند. امروزه افراد سوالات زیادی درمورد قیمت توری پلیسه دارند.

توضیحات 58 ثانیه ای در مورد لیست قیمت توری پلیسه

((توجه))

توری پلیسه به صورت عمده فقط ارائه میشود با تخفیف عالی…

به صورت تک ارائه نمیشود

بگیرید

 

 

 

شرکت یو پی وی سی کارماوین در این زمینه خدمات شایانی به شما ارائه میدهد میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید .

قیمت توری پلیسه

ابعاد در و پنجره از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت توری پلیسه می باشد.پس از اینکه ابعاد پنجره ها و درها تعیین شد شما قیمت توری پلیسه را برآورد خواهید کرد. همچنین ممکن است که نوع و جنس پنجره بر راحتی نصب توری اثر بگذارد و در مواردی هم بالعکس  باشد.این به این معناست که کار را سخت تر کند. برای اینکه بتوانید از قیمت توری پلیسه اطلاع کسب کنید می توانید عکس های موردنظر خود را به کارشناسان آن ارسال کنید. حتی می‌توانید برای صرفه جویی کردن در وقت پیش از انجام سفارش اندازه گیری در و پنجره ها را خودتان انجام دهید.

برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت توری پلیسه به روز حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بگیرید

اقدامات خریداری توری پلیسه

پیش از خریداری کردن آن ها آگاهی از قیمت توری پلیسه بسیار ضروری است. این توری ها یک عنصر مهم است که می‌تواند به راحتی منزل شما بیافزاید. آن ها تمام قسمت‌های پنجره را که آسیب‌پذیر هستند را پوشش می‌دهد و می‌توانند باعث جلوگیری از ورود حشرات مزاحم شوند. علاوه بر این، یک توری پلیسه پنجره می‌تواند به ظرافت معماری خانه شما بیافزاید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد یکی از بهترین فروشگاه های موجود در بازار می توانید سایت های مربوطه را بررسی کنید زیرا این سایت ها می توانند پاسخگوی تمامی سوالات شما باشند.

 

خاصیت ضدخوردگی توری پلیسه

اگر شما در جستجوی حداکثر حفاظت از پنجره هستید، دسترسی به این توری های امنیتی به صورتی است که می تواند نیازهای شما را برآورده کند. به نظر می‌رسد که این توری ها دارای خاصیت ضدخوردگی هستند. قاب در و پنجره های توری ها از آلومینیوم ساخته شده‌است که این قاب ها تمامی بخش های پنجره را پوشش می‌دهد.خاصیت ضدخوردگی این توری ها باعث افزایش دوام و طول عمر آن ها می شود. قیمت توری پلیسه از کارماوین بخواهید.

 

قیمت توری پلیسه

رنگ توری پلیسه

طیف وسیعی از رنگ‌های این توری ها در بازارها وجود میتواند در قیمت توری پلیسه تاثیر گذار باشد . قاب های این توری ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده‌اند که در مقایسه با سایر محصولات گالوانیزه به شدت مقاوم به خوردگی می باشند.شما می توانید از میان تمامی رنگ های توری رنگ موردنظر و دلخواه خود را انتخاب کنید و از آرامش زیادی برخوردار شوید.همچنین شما می توانید انتخاب رنگ توری ها را براساس لوازم منزل خود انجام دهید.زیرا این امر زیبایی ظاهری منزل شما را چندبرابر می کند.

 

کاربرد توری پلیسه

توری پلیسه  به راحتی طراحی می‌شود تا  با سبک معماری خانه شما متناسب باشد. علاوه بر این،این توری ها یک شبکه ی حفاظتی بسیار قوی هستند که از ورود حشرات جلوگیری می‌کنند. این توری های پنجره می‌توانند متناسب با هر اندازه پنجره باشد و حداکثر حفاظت و تدابیر امنیتی را فراهم کنند.این توری ها در مقابل اشعه‌های خورشید مقاوم هستند. در نتیجه دوام زیادی دارند قیمت توری پلیسه تاثیر گذار است .همچنین این توری ها تمیز کردن پنجره را تسهیل می‌کنند.

ویژگی قاب توری پلیسه

گرچه قاب های توری پلیسه از استیل ضد زنگ بسیار قوی ساخته شده است, اما بسیار نازک هستند. علاوه بر این, احتمال خوردگی کمتری نسبت به دیگر محصولات مشابه موجود در بازار دارند. سایر این قاب ها که از محصولات گالوانیزه تهیه می‌شوند, مقاومت کم تری نسبت به خوردگی دارند زیرا فرآیندهای منگنه, که در تولید محصولات گالوانیزه استفاده می‌شود, منجر به تماس با فولاد می‌شود که این پدیده میزان وقوع خوردگی را افزایش می‌دهد. از طرفی دیگر, قاب های این توری ها با استفاده از تکنیک‌های منگنه کاری ساخته می‌شود که تاثیری بر فولاد ضد زنگ ندارد.

قیمت توری پلیسه

ابعاد قاب توری پلیسه

ابعاد این قاب ها باید متناسب با اندازه ی درها و پنجره ها باشند. حداکثر اندازه ی یک قاب ۱۸۰ متر است. با این حال, در پنجره‌های بزرگ‌تر این قاب ها با استفاده از گره‌ها به هم متصل شده‌اند. علاوه براین این قاب ها ظاهر شیک و زیبایی را برای پنجره های منزل شما به ارمغان می آورند.همچنین استفاده از این قاب ها بهترین گزینه برای اطمینان از عدم ورود حشره های مزاحم می باشد.

انعطاف پذیری توری پلیسه

توری پلیسه ابزاری است که شما در اغلب خانه‌ها خواهید دید. این توری ها اغلب گران هستند و معمولاً در اندازه‌های مختلفی که متناسب با اندازه دقیق پنجره شماست تنظیم می‌شوند.همچنین این توری ها انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و به راحتی می توان آن ها را باز و بسته کرد.علاوه براین،این توری ها تاشو هستند و به راحتی تا می شوند.خاصیت تاشدگی آن ها موجب می شود که این توری ها فضای کمتری را اشغال کنند.

قیمت نصب توری پلیسه 

قیمت نصب این توری ها به تجربه ی نصاب ها بستگی دارد.همچنین این توری ها علاوه بر مانع ورود حشرات مزاحم موجب امنیت کودکان نیز می شود. کودک نیز استفاده شود.این توری ها به صورت عمودی نصب می شوند و تمامی قسمت های پنجره را می پوشانند.برای حفظ ظاهر خانه تان می‌توانید از نوع داخلی آن ها نیز استفاده کنید. مدل‌های داخلی معمولاً نیاز به اندازه دقیق پنجره دارند، چون اغلب باید متناسب با چارچوب پنجره ی شما باشند. این مدل‌ها تنها از نزدیک قابل‌مشاهده هستند. مهم است که توجه داشته باشید که این توری ها از آسیب به خود پنجره‌ها جلوگیری نخواهند کرد.

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه

نحوه انتخاب توری پلیسه

پس از مشخص کردن نیازهای خاص خود، باید ابعاد پنجره را مشخص کنید، زیرا همه ی پنجره ها دارای ابعاد یکسانی نیستند و هریک از پنجره ها دارای ابعاد متفاوتی می باشند.برای اندازه‌گیری درست ارتفاع و عرض آن ها باید از بیرون اندازه های آن ها زده شود.روی هم رفته،استفاده از این توری ها می‌تواند یک معیار بسیار موثر برای منزل، دفتر، انبار و یا فروشگاه شما باشد.شما می توانید پیش ز انتخاب کردن توری موردنظر خود به سایت های مربوطه مراجعه کنید.زیرا  این سایت ها دارای عکس های زیادی از انواع مختلف توری ها می باشند.همچنین از این طریق می توانید از راهنمایی های کارشناسان متخصص در این زیمنه بهره مند شوید.

تفاوت توری پلیسه با سایر توری ها

یک راه عالی برای افزودن آرامش به خانه شما نصب توری پیلیسه می باشد. این توری ها نباید با میله های امنیتی پنجره اشتباه گرفته شوند. بله، میله‌های امنیتی موثر هستند، اما می‌توانند ظاهر زشتی داشته باشند، چرا که اغلب مردم احساس می‌کنند که به یک زندان نگاه می‌کنند. با این حال، نصب توری پلیسه بر روی پنجره می‌تواند باعث ایجاد آرامش برای اعضای خانواده شود.

توری پلیسه نامرئی

توری های نامرئی پنجره از جمله ابزارهایی هستند که هر صاحب خانه ای به دنبال آن ها می‌گردد. بسیاری از افراد مناطق مختلف در ایالات‌متحده, بدون این توری های محافظ نمی‌توانند به کار خود ادامه دهند و این امر بسیار مهم است که آن‌ها به طور یکپارچه برروی پنجره‌ها ئصب شوند تا ساختار زیبای اصلی کل خانه را از بین نبرد . اگر چه در گذشته ممکن بود که این پنجره‌ها مانع ورود مقداری از هوای طبیعی شوند اما امروزه روش‌های مدرن ساختن آن‌ها این مشکل را حل کرده‌اند. این نوع توری ها واقعاً نامرئی نیستند, اما می‌توانند به صورت مخفی بمانند.

 

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه

جایگزینی توری پلیسه با حشره کش

این توری از ورود حشرات موذی و مزاحم به درون خانه جلوگیری می‌کند. با وجود اینکه ممکن است انواعی از حشره‌کش‌ها در دسترس باشند که ما می‌توانیم از آن‌ها برای اسپری کردن کل خانه استفاده کنیم اما این عمل نباید هر روز انجام شود. در واقع مردم باید با استفاده از توری ها از این حشره کش ها دور بمانند. ثابت شده‌است که حشره‌کش‌های شیمیایی خطر بزرگی بر روی سلامت انسان و حیوان دارند. با توجه به این واقعیت, استفاده از توری ها در پنجره‌ها و درها تنها امن‌ترین راه برای جلوگیری از ورود حشرات بیرون خانه است.

نقش توری پلیسه در ریزگرد

این توری ها همچنین با جلوگیری از ورود ریزگردها به خانه به تمیزی آن ها کمک می کنند. علاوه بر این, انواع جدیدی از مواد غربالگری که در حال حاضر قادر به مسدود کردن اشعه ماورا بنفش خورشید به میزان حدود ۷۰ تا ۸۰ می باشند به آسانی در دسترس هستند.شما هم می توانید با استفاده از این توری ها به تمیز ماندن منزل خود کمک کنید.علاوه براین،استفاده از این توری ها در هوای طوفانی بسیار موثر می باشد.زیرا در هوای طوفانی ریزگردهای بیشتری وارد خانه ها می شود.پس بهتر است که در این مواقع از توری استفاده کنید. قیمت توری پلیسه را از ما بخواهید.

نقش توری پلیسه در ورود هوا

با وجود نیاز واقعی به نصب توری های پلیسه هنوز هم برخی درمورد نصب آن‌ها تردید دارند. زیرا این افراد فکر می کنند که این توری ها از ورود مقداری هوا به داخل جلوگیری میکنند. این افراد معتقدند که استفاده از این توری ها در فصل تابستان یک معضل است و مانع ورود هوای خنک به درون خانه می شوند. اما این افراد باید بدانند که دیگر جای نگرانی برای این معضل نیست زیرا توری های نامرئی در حال حاضر موجود هستند.این توری ها بسیار متنوع هستند و صاحب‌خانه‌ها می‌توانند در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کنند و در صورت تمایل آن‌ها را تا کنند.

 

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه

طراحی توری پلیسه

طراحی‌های امروزی چنین توری هایی را می‌توان با توجه به انواع و مصالح مختلف پنجره تطبیق داد. این امر تضمین می‌کند که طراحی اصلی و زیبایی سازه پنجره ممکن است در یک قاب آلومینیومی یا چوبی باشد. تامین کنندگان باتجربه ی این توری ها می‌توانند به شما کمک کنند تا طراحی خاصی را که نیاز دارید را به دست آورید.اگر برای انجام این کار تصمیم گرفتید.در اطراف پنجره های خود از مصالحی مانند آلومینیوم, فایبرگلاس استفاده کنید.همچنین شما می توانید طرح خاص و موردنظر خود را با توجه به رنگ دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. زیرا تطبیق این توری ها با دکوراسیون منزل شما به افزایش زیبایی خانه ی شما کمک زیادی می کند. قیمت توری پلیسه را از ما بخواهید.

قاب پنجره

قاب پنجره از آلومینیوم ساخته شده‌است بنابراین زنگ و یا خورده نمی شوند. دو نوع اساسی از این قاب ها وجود دارد, قاب لوله ای و قاب برآمده. قاب لوله ای به صورت ورقه های صاف آلومینیومی هستند که از یک سری لوله ها عبور می‌کنند تا آلومینیوم را به شکل خمیده تبدیل کنند. همچنین قاب لوله ای دارای یک رگه است اما قابل‌مشاهده نیست. قاب آلومینیومی خمیده در حالی که داغ است در یک قالب فشرده می‌شود و به عنوان یک قطعه محکم و بدون درز ساخته می‌شود. قاب برآمده ضخیم‌تر و گران‌تر است. برای اینکه پول خود را پس انداز کنید می توانید از قاب های لوله ای استفاده کنید, آن‌ها برای نیازهای شما بسیار مناسب هستند و همچنین موجب صرفه‌جویی در هزینه ها می شوند.قیمت توری پلیسه را از ما بخواهید.

گوشه های توری پلیسه

گوشه‌های توری پلیسه در دو سبک ساخته می‌شوند: داخلی یا خارجی. گوشه‌های خارجی گوشه‌های پلاستیکی هستند که همانطور که انتظار دارید، هنگام نگاه کردن به توری ها نمایان می‌شوند. فایده گوشه‌های خارجی این است که کار کردن با آن‌ها بسیار ساده است. عیب آن ها این است که از آنجا که این گوشه ها در معرض نور آفتاب و عناصر طبیعت قرار دارند آن‌ها در طول زمان تجزیه می‌شوند و در نهایت بعد از ۱۵ یا ۲۰ سال پوسیده می‌شوند. گوشه‌های داخلی در معرض عناصر نیستند، بنابراین طول عمر آن‌ها طولانی‌تر از گوشه‌های خارجی است. تنها عیب آن ها این است که قاب باید به اندازه ی ۴۵ درصد کوچک شود.

 

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه

سخت افزار قاب توری پلیسه

سخت‌افزار قاب توری پلیسه ابزاری است که قاب را به سمت پنجره نگه می‌دارد. انواع زیادی از سخت‌افزار قاب وجود دارد و همچنین این سخت‌افزار ها تمامی نیازهای پنجره ی شما را فراهم می کنند.در صورتیکه اطلاعات شما درمورد این قاب ها کافی نیست می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی با مشاوران متخصص در این زمینه ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی های آن ها برخوردار شوید.علاوه براین،این مشاوران تلاش می کنند که اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان قرار داده و در هنگام خریداری کردن آن ها از طریق اطلاع رسانی به مشتریان کمک کنند.

انواع قیمت توری پلیسه

توری پلیسه معمولاً به دو بخش تقسیم می‌شود: آلومینیوم و صفحات فایبرگلاس. آلومینیوم محصولی کلاسیک است.آن ها به ندرت زنگ می زنند همچنین جنس آن ها فلزی است و به راحتی خم می‌شود. بنابراین،صفحات آلومینیومی در مکان هایی که فعالیت‌های زیادی در آنجا انجام می شود،نباید استفاده شوند.زیرا آن‌ها می‌توانند به راحتی آسیب ببینند. توری های فایبرگلاس نوع دیگر توری پیلیسه می باشد. اما مزیت آن این است که نسبت به آلومینیوم مقاومت و دوام بیشتری دارد.بنابراین، در مکان هایی که فعالیت زیادی در آن جا انجام می شود بهتر است که از این نوع توری استفاده شود.تنها عیب این توری ها این است که در صورتیکه به آن ها ضربه های شدیدی وارد شود ممکن است که پاره شوند.علاوه براین،مزایای دیگر این توری ها ارزان تر بودن آن ها نسبت به توری آلومینیومی می باشد.همچنین انواع زیادی از این نوع توری ها در بازارها وجود دارد.

مشاوره قیمت توری پلیسه

توری پلیسه مشاوران متخصص زیادی در داخل کشور دارد.این مشاوران به صورت اینترنتی و تلفنی پاسخگوی مشتریان می باشند.علاوه براین،اطلاع رسانی آن ها به صورت رایگان انجام می شود و لازم نیست که مشتریان هیچگونه وجه نقدی پرداخت کنند.هنگام خریداری این تورها درصورتیکه درمورد جنس و قیمت آن ها سوالی داشتید،به راحتی می توانید از این مشتریان کمک خواسته و با آن ها مشورت کنید.همچنین این مشاوران تلاش می کنند که خدمات رسانی را با کیفیت بسیار بالایی انجام دهند و موجب رضایت بخشی مشتریان شوند.

 

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه

نوسانات قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه دارای نوسانات بسیار زیادی می باشد.

علاوه براین،قیمت آن ها  بستگی به مهارت و میزان کار نصاب دارد.

این به این معنی است که هرچقدر که میزان تجربه و کار نصاب بیشتر باشد

در مقابل هزینه ی بیشتری هم برای نصب این پرده ها دریافت خواهد کرد.

به شما توصیه می شود که توری پلیسه را از فروشگاه های معتبر و معروف خریداری کرده

و برای نصب آن ها با نصاب های دارای تجربه تماس حاصل فرمایید.

زیرا این نصاب ها کار باکیفیت تری نسبت به نصاب های بی تجربه برای شما ارائه خواهند داد.

همچنین توصیه می شود که برای دوام بیشتر این توری ها نوع گرانتر آن را خریداری کنید.

توری پلیسه خورشیدی

بهتر است در پنجره‌هایی بیشتر در معرض نورآفتاب قرار دارند

از نوع خورشیدی این توری ها استفاده کنید.

زیرا این توری های خورشیدی گرمای خورشید را قبل از ورود به خانه متوقف می‌کنند

و مانع ورود این گرما به داخل خانه می شوند.

چندین نوع از توری های خورشیدی در دسترس هستند.

شما می توانید با مراجعه به سایت های این نوع توری اطلاعات بیشتری درمورد آن ها کسب کنید.

تعویض توری پلیسه

تعویض توری پلیسه دارای هزینه ی زیادی نمی باشد.

پس بهتر است که هیچ گونه نگرانی درمورد هزینه ی تعویض آن ها نداشته باشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مواد مورد نیاز را برای تعویض توری ها تهیه کنید.

پس از تهیه ی ابزارهای موردنیاز در اینترنت سرچ کنید

و یا از متخصصان بپرسید که چطور می‌توانید این کار را خودتان انجام دهید.

 

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه

نحوه تعویض توری پلیسه

اگر می‌خواهید از معمولی ترین توری برای تعویض استفاده کنید،

باید از نوع فایبرگلاس آن ها استفاده کنید.به یاد داشته باشید

که این نوع توری ها در مقایسه با سایر توری ها بسیار مقرون‌به‌صرفه می باشند.

لازم نیست در طی تعویض آن ها ترسی داشته باشید.

زیرا تعویض آن ها به راحتی انجام می شود.

اما قبل از خرید توری باید ابتدا مطمئن شوید که آیا آن ها مناسب پنجره های شما هستند یا خیر.

بهترین چیزی که در این مورد وجود دارد این است که شما مجبور نیستید

بیش از ۵۰ دلار برای تعویض توری های خود هزینه کنید.

برخی از شرکت‌ها تورهای رنگی را به شما پیشنهاد می کنند.

درحالیکه برخی شرکت های دیگر فقط رنگ خاکستری آن ها را جهت خریداری به شما پیشنهاد می کنند.

فایده توری پنجره چیست؟

مقاومت بالا به لطف قاب مش دو لایه
الیاف فایبرگلاس
مش و لوازم جانبی قابل شستشو و زنگ زدگی
حاوی الیاف ضد گرد و غبار است
تطبیق رنگ پروفیل ها و قطعات آلومینیومی
نصب و راه اندازی آسان شبکه توسط کاربر
امکان تولید بصورت عمودی و افقی
امکان نصب در هر جهتی
کاهش آلودگی به دلیل توانایی شبکه در کوچک شدن
در صورت عدم استفاده ، تور را در محفظه باز کنید
ثبات نور بالا و عمر طولانی
کیفیت و قدرت بالا
امکان نصب انواع پنجره ها با دو جداره و Upvc

قیمت توری پلیسه در کارما وین بسیار مقرون به صرفه میباشد حتما با ما تماس بگبیرید تا از قیمت توری پلیسه مطلع شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *