پنجره دوجداره کشویی

قیمت پنجره دوجداره کشویی در انواع مختلفی از سبک های مختلف متفاوت است در این مقاله ویژگی ها و مزایای هر نوع پنجره همراه با نمونه هایی از قیمت پنجره دوجداره  توسط نصب کنندگان محلی مستقل را توضیح خواهیم داد.پنجره‌های دو جداره دارای دو قاب شیشه‌ای هستند که دارای یک فضای بین آن‌ها هستند، که معمولاً ۱۲ mm تا ۱۶ میلی متر است. شکافی که بین دو قاب شیشه‌ای قرار دارد به لطف بار فضا باقی می‌ماند. به طور معمول، این شکاف با هوای معمولی پر می‌شود، اما همچنین می‌تواند با گاز آرگون پر شود.این روش از شیشه دوگانه نیز به خاطر توانایی به دام انداختن هوا بین شیشه‌های پنجره که منجر به کاهش چشمگیر انتقال گرما و نویز می‌شود

توضیحات 58 ثانیه ای در مورد لیست قیمت پنجره دوجداره کشویی

بگیرید

برای مطالعه بیشتر قیمت پنجره دوجداره وین تک بر روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

قیمت پنجره دوجداره کشویی

عوامل متعددی وجود دارد که باعث شده است قیمت پنجره دوجداره کشویی متفاوت باشد.نوع پنجره که نیاز دارید و سبکی که متناسب با منزل شماست, چیزی است که باید در نظر گرفته شود. علاوه بر این, مواد قاب و نوع شیشه به تعیین قیمت پنجره دوجداره کشویی کمک خواهند کرد, زیرا مواد و انواع مختلف شیشه, مقادیر متفاوتی دارند.با توجه به ماده قاب, از جنس pvc به دلیل بازدهی و قیمت پایین, از پرمصرف‌ترین ماده شیشه استفاده می‌شود. از طرف دیگر, قالب‌های آلومینیومی و چوبی پر هزینه تر هستند و جایگزینی مناسب نیستند.

پنجره‌ها بخش مهمی از هر ساختمان هستند، و انتخاب موارد مناسب می‌تواند تفاوت بزرگی در نحوه کارکرد و راحتی آن ایجاد کند. پنجره‌های دو جداره می‌توانند به سبک‌های مختلف برسند، جهت اطلاع دقیق از قیمت پنجره دوجداره کشویی با شرکت یو پی وی سی کارما وین تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

انواع قیمت پنجره دوجداره کشویی

انواع قیمت پنجره دوجداره کشویی بر اساس نوع  و ابعاد پنجره متفاوت می باشد .پنجره دوجداره انواع مختلفی دارد که نسبت به قیمت پنجره دوجداره کشویی متفاوت میباشد حتما با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما شما را در زمینه قیمت پنجره دوجداره کشویی راهنمایی کنند.

قیمت پنجره دوجداره کشویی در تهران

قیمت پنجره دوجداره کشویی در تهران به طور کلی به مساحت پنجره بر حسب مترمربع و نوع پنجره دوجداره بستگی دارد در کل قیمت پنجره دوجداره کشویی در تهران در مجموعه های مختلف متفاوت می باشد جهت برآورد دقیق قیمت پنجره دوجداره کشویی با ما تماس بگیرید .

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی

بهترین قیمت پنجره دوجداره کشویی

شرکت یو پی وی سی کارما وین انواع پنجره های دوجداره با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت دارا می باشد کارشناسان ما آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد در صورت کسب اطلاعات دقیق از قیمت پنجره دوجداره کشویی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

پنجره دوجداره کشویی

درست همانطور که از اسمش پیداست، پنجره‌های دو جداره کشویی از دو لایه شیشه ساخته شده‌اند. دو شیشه توسط فضایی که می‌تواند پر از گاز بی‌اثر باشد از هم جدا می‌شوند و یا ممکن است به عنوان خلا باقی بماند. در حالی که شیشه دوجداره به طور عمده برای فراهم کردن عایق‌بندی بهتر برای خانه‌ها طراحی شده‌است، پیشنهاد بسیار بیشتری دارد. در حال حاضر ما به منافع مختلف برای عرضه کردن و اینکه چرا درها و پنجره‌های شما باید دو جداره باشند، نگاه خواهیم کرد.

پنجره دو جداره برای فراهم کردن عایق‌بندی بهتر از لعاب سنتی توسعه داده شد. پنجره‌های دو جداره یک مانع بهتر ایجاد می‌کنند و بنابراین مقدار انتقال گرما را از خانه شما به هوای بیرون کاهش می‌دهند. به این ترتیب خانه شما بهتر است تا گرمای حاصل از خورشید را در طول روز حفظ کنید. در طول ماه‌های گرم تابستان، پنجره‌ها گرمای شدید بیرون را نگه می‌دارند. عایق‌بندی بهتر ارائه‌شده توسط پنجره‌های دو جداره کشویی تضمین می‌کند که در حال حاضر می‌توانید از زمستان‌های گرم‌تر و تابستان‌های خنک‌تر لذت ببرید.همه ی این عوامل باغث شده است که قیمت پنجره دوجداره کشویی کمی گرانتر از پنجره های معمولی باشد.

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی

مزایای استفاده از پنجره های دوجداره کشویی

با پنجره دوجداره کشویی شما نباید در مورد سر و صدا نگران باشید. آن‌ها در مقایسه با پنجره های معمولی، عایق‌بندی بهتری را فراهم می‌کنند. به خصوص اگر در محله‌ای شلوغ یا نزدیک فرودگاه زندگی کنید، بسیار عالی هستند. با شیشه دو جداره،در خانه شما به محیطی آرام و عاری از دنیای پر سر و صدا تبدبل می شود. به همین ترتیب، پنجره‌ها هر گونه صدایی که از خانه شما وارد می‌شود را حفظ می‌کنند. با نصب پنجره های دوجداره کشویی به ارزش ملک شما افزوده می شود. این باعث می‌شود خانه بیشتر به خریداران احتمالی در مقایسه با خانه‌ای با پنجره‌های شیشه‌ای منفرد، جذابیت بیشتری پیدا کند. اگرقصد فروش خانه ی خود را دارید می‌توانید مطمئن شوید که معامله بهتری خواهید داشت.قیمت پنجره دوجداره کشویی به دلیل مزایا و فوایدی که دارد در مجموعه های مختلف متفاوت می باشد

کاهش آسیب داخلی به طوری که ممکن است توجه داشته باشید، لوازم شما به ویژه آن‌هایی که نزدیک پنجره‌ها و درها قرار دارند تحت‌تاثیر نور خورشید قرار می‌گیرند. اشعه UV در نور خورشید به آرامی باعث آسیب به اثاثیه، دکوراسیون و حتی فرش می‌شود. شیشه دو برابر مقدار اشعه UV را که وارد خانه می‌شود را کاهش می‌دهد. عایق کردن با لایه دوگانه تضمین می‌کند که دکوراسیون داخلی شما و اسباب و اثاثیه شما به اندازه زیادی از نوسانات دمایی بالا آسیب نخواهند دید. شما می‌توانید سطح حفاظت از نور UV را با افزودن یک فیلم پنجره UV افزایش دهید. جهت اطلاع دقیق از قیمت پنجره دوجداره کشویی تماس بگیرید.

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی

نکاتی دیگر از پنجره دوجداره کشویی

همانطور که می‌ دانید پنجره دوجداره انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها پنجره دوجداره کشویی می باشد. با این پنجره ها خانه شما نه تنها در تمام طول سال عایق‌بندی می شود، بلکه عایق صدا، امنیت و کاهش آسیب ناشی از اشعه ماورا بنفش و گرما را به دست می‌آورید. در عین حال، شما می‌توانید به راحتی به دانش خود اطمینان حاصل کنید که جای پای کربن خود را کاهش می‌دهید و در نتیجه به تلاش‌های حفاظت از محیط‌ زیست در سراسر جهان کمک می‌کنید. در حالی که ممکن است در مقایسه با یک شیشه ساده کمی گران باشد، اما خود را از نظر هزینه‌های انرژی کاهش‌یافته است. امروز برای خدمات با کیفیت بالا و بهترین قیمت‌ پنجره دوجداره کشویی با ما تماس بگیرید.

جایگزینی پنجره‌های منفرد هستند پنجره‌های دو جداره یک ارتقا به ارزش هزینه است. مزایای زیادی برای نصب پنجره‌های دو جداره وجود دارد. آن‌ها شامل حفظ گرما، کاهش آلودگی صوتی و بهبود ارزش خانه شما هستند. پنجره‌های دو جداره ما مجهز به یک سیستم قفل پیشرفته برای حفظ امنیت شما هستند.جهت برآورد دقیق قیمت پنجره دوجداره کشویی با ما تماس بگیرید .

بهره وری انرژی توسط پنجره دوجداره کشویی

بهره‌وری انرژی توسط پنجره دوجداره کشویی برای گرم نگه داشتن خانه تان در تمام سال طراحی شده‌است. دو شیشه شیشه‌ای ۴ mm یک حفره ۱۶ mm را برای کاهش اتلاف گرما در پنجره‌های شما از هم جدا می‌کنند. خانه شما انرژی بیشتری خواهد داشت و شما در قبض‌های گرمایش خود صرفه‌جویی خواهید کرد. پنجره‌های سه جداره که در بالای آن قرار دارند، یک انتخاب عالی هستند تا کاهش گرما را حتی بیشتر کاهش دهند.جهت اطلاع از قیمت پنجره دوجداره کشویی با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی

کاهش آلودگی با پنجره دوجداره کشویی

کاهش آلودگی صوتی یک مزیت بزرگ پنجره‌های دو جداره توانایی آن‌ها برای کاهش آلودگی صوتی از بیرون است. پنجره‌های دو جداره از دو قاب شیشه‌ای سفت شده با شکاف بین آن‌ها ساخته شده‌است. صدا در موج‌ها حرکت می‌کند و وقتی به شیشه شیشه‌ای برخورد می‌کند. موج صوتی هر دو قاب را به همان فرکانس نوسان می‌دهد و صدا را تغییر می‌دهد. پنجره‌های نامی ما سطح حفاظت صوت  را فراهم می‌کنند.

پنجره‌ دوجداره کشویی چگونه کار می‌کنند

پنجره‌های تک لایه طوری طراحی شده‌اند که اجازه دهند نور به هنگام مسدود کردن هوا و اشیا از ورود به خانه، نور را مسدود کند. آن‌ها فقط چند میلیمتر ضخامت دارند در نتیجه گرما می‌تواند به راحتی از میان آن‌ها عبور کند و باعث شود که گرم شود و یا خانه را خنک نگه دارد. از طرف دیگر، اجازه دهید نور در حالی که خانه خود را از آلمان‌های بیرونی عایق می‌کند، نور را روشن کند. جهت اطلاع دقیق از قیمت پنجره دوجداره کشویی تماس بگیرید

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی

قاب پنجره دوجداره کشویی

برای قاب پنجره معمولاً از چوب, آلومینیوم و یا pvc استفاده می‌شود. انتخاب قاب درست بسیار مهم است, چرا که این کار بر روی خواص عایق این پنجره تا ۴۰ / ۹۹ درصد تاثیر می‌گذارد.همچنین قاب‌های pvc به عنوان پرکاربردترین ماده در نظر گرفته می‌شوند. دلیل این امر این است که قالب‌های خطی معمولاً ارزان‌ترین گزینه هستند, اما هنوز عایق‌بندی عالی ارائه می‌دهند و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند. نه فقط این, بلکه این قاب‌ها بارنگ‌های مختلف ظاهر می‌شوند و به انتها می‌رسند.

قاب‌های چوبی از انواع مختلفی از چوب پهن‌برگ ساخته شده‌اند. آن‌ها به خانه نگاه سنتی می‌دهند و بسیار بادوام هستند. معمولاً به جای نقاشی رنگ و جلا دارند. با این حال, با وجود اینکه بسیار جذاب هستند, آن‌ها گران‌تر از قاب پنجره‌های دو جداره هستند و نیاز به نگهداری بیشتری دارند.قاب‌های آلومینیومی دو جداره عمدتاً به خاطر قیمت بالا و ویژگی‌های عایق‌بندی ضعیف محبوب هستند. با این حال, مزایای این مواد این است که آن‌ها قوی, ایمن, نگهداری کم و انتظار می‌رود مدت زیادی دوام بیاورند.جهت برآورد دقیق قیمت پنجره دوجداره کشویی با ما تماس بگیرید .

طراحی پنجره های دوجداره

پنجره‌های دو جداره را می‌توان طراحی کرد به طوری که فضای خالی هوا در شکاف بین شیشه‌های پنجره وجود داشته باشد، اما امروزه برای پنجره‌ها معمول است که فضای بین شیشه‌ها با گاز بی‌اثر، مثل آرگون و xenon پر شود، که مقاومت پنجره ها را به انتقال انرژی افزایش می‌دهد. شیشه سه تایی (سه شیشه) در آب و هوای بسیار سخت برای بهبود بیشتر ارزش عایق‌بندی یک پنجره استفاده می‌شود. همچنین اقدامات دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند به افزایش بهره‌وری انرژی مانند اعمال پوشش‌های نازک مواد خاص به یک یا چند صورت شیشه کمک کنند.در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه قیمت پنجره دوجداره کشویی با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی

فواید پنجره دوجداره

صرفه‌جویی در هزینه انرژی. ساخت غیرقابل‌نفوذ توسط آب و هوا، عایق‌بندی حرارتی را ایجاد می‌کند. این امر جریان گرمای ورودی و خروجی را کاهش می‌دهد. انرژی کمتری برای گرم کردن یا خنک کردن فضا به کار می‌رود و منجر به کاهش هزینه‌های انرژی می‌شود.اضافه کردن یک لایه سوم یا چهارم شیشه، مقدار عایق‌بندی پنجره خود را افزایش می‌دهد. هر لایه شیشه مقدار قابل‌توجهی از گرما را که عبور می‌کند، افزایش می‌دهد و حفاظت از پنجره‌ها در برابر اتلاف گرما را افزایش می‌دهد. پنجره‌های دو جداره عایق صدا می باشند. پنجره‌های دو جداره بسیار امن می اشند، بنابراین امنیت خانه را افزایش می‌دهند.

از آنجا که آن‌ها در مقابل پنجره‌های دیگر مهر و موم شده‌اند، باز کردن آن‌ها از بیرون سخت‌تر است.آسیب به اثاثیه را کاهش دهید. پنجره های دو جداره می‌توانند مقدار نور خورشید و گرمای داخل اتاق را کاهش دهند. این می‌تواند به کاهش آسیب آفتاب به نقاشی‌های شما، مبلمان، فرش و اشیا دیگر در اطراف خانه کمک کند.در صورت کسب اطلاعات دقیق از قیمت پنجره دوجداره کشویی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 

انواع پروفیل های دارای پنجره های کشویی با دو جداره


پروفیل های پنجره کشویی با شیشه های دو جداره با تک ریل و شیشه های دوجداره انواع مختلفی دارند. در بهترین مارک های پنجره های کشویی با شیشه دو جداره از نظر عملکرد و عایق دو نوع پروفیل تک ریل و دو ریل وجود دارد.

پنجره های کشویی انواع مختلفی با اشکال مختلف دارند. برخی از آنها ریل های کشویی با شیشه های دوجداره هستند که می توانند در ساختمان حرکت کنند. عرض مقطع پروفیل ریل از یک جفت ریل بیشتر است.

پنجره های دو جداره دوجداره و جفت ریل ها اتصالات یکسانی دارند و می توانند از پنجره های تک جداره ، پنجره های دوجداره و شیشه های سه جداره استفاده کنند ، در حالی که پروفیل کشویی دو جداره UPVC در هر دو یکسان است.

تفاوت پنجره های دو جداره کشویی با ریل های تک این است که عایق بندی پنجره های تک جداره از ساختار و طراحی بهتری نسبت به پنجره های دو جداره کشویی برخوردار است.

در پنجره دو جداره امکان جابجایی دو کرکره وجود دارد و قیمت پنجره کشویی تک ریل از قیمت پنجره دوجداره با پنجره دو جداره کشویی بیشتر است

 

پنجره ریلی کشویی با شیشه دو جداره

 

پنجره دو جداره کشویی یکی از قدیمی ترین و متداول ترین نوع پنجره های دو جداره پی وی سی است و افراد در فضاهای کوچک از این مدل دهانه احساس رضایت می کنند.

مزیت پنجره دو جداره این است که فضای دسترسی خارجی بسیار خوبی نسبت به ارتفاع و پهنی که برای نصب طول می کشد ، دارد.

اگرچه پنجره های ریلی دو جداره برای طراحان و سازندگان بسیار کاربردی و جذاب هستند ، اما یکی از معایب آن در مقایسه با سایر مدل ها نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتر است.

پنجره دو جداره کشویی با کرکره کشویی یکی از پر کاربردترین و پرفروش ترین مدل ها است. مهمترین مزیت پنجره دو جداره کشویی پنجره ریلی دو جداره با دو لولای متحرک و فضای باز بیشتر است که فضای باز کننده مزاحم ایجاد نمی کند.

در ساخت ریل های کشویی با شیشه دو جداره ، قاب پروفیل متشکل از ریل هایی است که لولای بازشو با غلطک بر روی آنها حرکت می کند. غلتک ها بین پروفیل کشویی قاب و پروفیل لولای کشویی قرار می گیرند تا حرکت لولای باز را تسهیل کنند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *