قیمت شیشه سکوریت لمینت شده

قیمت شیشه سکوریت لمینت شده برای خریداران این نوع شیشه دارای اهمیت بالایی می باشد ، زیرا در صورت یک خرید با قیمت مناسب می توانند تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنند و قطعا هر آدمی دوست دارد تا محصول مورد نظر خود را با یک قیمت مناسب خریداری کند .

توضیحات 58 ثانیه ای در مورد لیست قیمت شیشه سکوریت لمینت شده 

 

بگیرید

 

قیمت شیشه سکوریت لمینت شده

قیمت شیشه سکوریت لمینت شده از طریق تماس با مجموعه ی یو پی وی سی کارما وین قابل استعلام می باشد . هر چند که قیمت این نوع شیشه ها بر اساس میزان ضخامت ، میزان پی وی بی استفاده شده و میزان متراژ مورد نیاز محاسبه می شود که البته باید پروژه ی مورد نظر شما توسط کارشناس بازدید شود تا قیمت نهایی اعلام شود .

 

قیمت شیشه سکوریت لمینت شده

شیشه سکوریت لمینت شده چیست ؟

شیشه لمینت شده به شیشه های نشکن گفته می شود ، در واقع شیشه سکوریت لمینت شده ، از دو لایه شیشه ی سکوریت که با استفاده حرارت ، مثل چسب به هم دیگر می چسبند ، تشکیل می شود .

بین دو لایه شیشه سکوریت یک لایه پی وی بی ساخته می شود ، که به این لایه ، لایه ی میانی گفته می شود . بنابراین مقاومت شیشه سکوریت لمینت شده ، دو برابر شیشه سکوریت معمولی می باشد .

همچنین همین موضوع باعث می شود تا در میزان عبور نور نیز تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . مهم ترین تفاوت بین شیشه لمینت و شیشه سکوریت ، مقاومت این دو در برابر ضربه می باشد که ، قطعا مقاومت شیشه ی لمینت بسیار بیش تر از شیشه ی سکوریت می باشد .

مزایای استفاده از شیشه سکوریت لمینت شده :

 شیشه ی لمینت شده 99 در صد در برابر اشعه ی یو وی ( UV ) مقاوم تر می باشد .
 شیشه ی لمینت شده دارای تنوع رنگی بسیاری می باشد و با ضخامت های مختلفی تولید می شود .
 شیشه ی لمینت شده تا 5 برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی می باشد .
 شیشه ی لمینت شده در صورت شکستن بی ضرر می باشد .
 شیشه ی لمینت شده دارای امنیت بسیار بالایی می باشد .
 شیشه ی لمینت شده تا 95 در صد از نفو نور خورشید جلوگیری می کند .
 استفاده از شیشه ی لمینت شده برای مکان های مسکونی ، اداری و تجاری بسیار توصیه می شود .
 شیشه ی لمینت شده در برابر گلوله مقاوم می باشد . در واقع این شیشه ، ضد گلوله می باشد .
 شیشه ی لمینت شده به شکل منحنی نیز در می آیند .
 مقاومت این شیشه ها در برابر حرارت نیز بسیار بالا می باشد .
 از مهم ترین ویژگی و مزیت این شیشه ها حفظ حریم خصوصی نیز می باشد .

 

قیمت شیشه سکوریت لمینت شده

معایب شیشه سکوریت لمینت شده

تقریبا می توان گفت که شیشه سکوریت لمینت شده ، هیچ گونه ایرادی ندارد . اما تنها مسئله ای که وجود دارد بحث قیمت آن می باشد . زیرا قیمت شیشه ی لمینت شده گران تر از شیشه شکوریت می باشد و دلیل آن نیز بخاطر وجود دو لایه شیشه سکوریت به علاوه ی وجود لایه ی پی وی بی می باشد ، که خب علت این تفاوت قیمت نیز کاملا منطقی و مشخص می باشد .

تفاوت های بین شیشه لمینت شده و شیشه سکوریت :

 مقاومت شیشه ی لمینت بسیار بیش تر از شیشه سکوریت می باشد .
 قیمت شیشه لمینت شده بیش تر از شیشه سکوریت می باشد .
 شیشه لمینت شده در اثر شکستن ، خرد و ریز ریز نمی شود و به قطعات تیز و خطرناک تبدیل نمی شود ، بلکه در جای خود قرار می گیرد ، در صورتی که شیشه سکوریت در اثر شکستن ، خرد و ریز ریز می شود و به قطعات خطرناک و تیز تبدیل می شود و روی زمین پراکنده می شود .
 شیشه لمینت شده دارای خاصیت ضد ضربه و ضد گلوله می باشد ، در صورتی که این ویژگی در شیشه سکوریت وجود ندارد .
 شیشه لمینت شده به شکل منحنی در می آید ، اما این امکان در شیشه ی سکوریت وجود ندارد .
 مقاومت حرارتی شیشه لمینت شده بسیار بالاتر از شیشه سکوریت می باشد ، که البته این ویژگی بخاطر وجود لایه ی پی وی بی و میزان ضخامت آن می باشد .
 شیشه های سکوریت قابلیت نصب روی سقف را ندارند ، زیرا در صورت شکستن پودر می شوند و این بسیار خطرناک می باشد ، اما شیشه های لمینت ، این قابلیت را دارند . زیرا در صورت شکستن پاشیده نمی شوند .

شیشه های سکوریت چه نوع شیشه هایی می باشند ؟

شیشه های سکوریت کیفیت خیلی بالایی دارند و مقاومت آن ها بسیار بالا می باشد و کم پیش می آید که دچار شکستگی شوند ، بنابراین در برابر ضربه مقاوم می باشند . در صورت شکسته شدن نیز ، به جای این که به قطعات خرد شده و ریز تبدیل شوند ، به صورت قطعات کوچک گرانول تبدیل می شوند ، اما این قطعات غیر برنده هستند . شیشه های سکوریت نسبت به شیشه های معمولی وضعیت بسیار بهتری دارند و خطر جانی ندارند . اما برای مکان های مثل سقف پیشنهاد نمی شوند .

 

قیمت شیشه سکوریت لمینت شده

شیشه لمینت در چه محل هایی استفاده می شود ؟

از شیشه های لمینت شده ، برای ساخت درب و پنجره ، کف آکواریوم ها ، شیشه ی گوشی ، شیشه ی مانیتور ها ، شیشه ی ضد گلوله برای ماشین ها ، سقف ، درب های خروجی ، پنجره های نزدیک به سطح زمین و … استفاده می شوند . این شیشه ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند و به راحتی نمی شکنند . همچنین این شیشه ها در محل هایی که حفاظت از جان مردم بسیار اهمیت دارد ، مثل بانک ها ، ساختمان های اداری مهم ، اداره ی پست و … کاربرد فراوانی دارد .

لایه ی پی وی بی چیست ؟

لایه ی پی وی بی ( PVB ) در واقع همان لایه ی میانی می باشد ،

که بین دو شیشه ی سکوریت قرار گرفته شده است .

که توسط حرارت باعث می شود تا دو قطعه شیشه ی سکوریت به یکدیگر بچسبند .

لایه ی پی وی بی یک رزین می باشد ،

که از پلی وینل الکل و بوتیر آلدهید ساخته شده است .

لایه ی پی وی ی باعث می شود تا اگر شیشه شکسته شود ،

قطعات شکسته شده ی شیشه ، از هم جدا و گسسته نشوند

و قطعات شکسته شده ی شیشه به قطعات ریز و تیز تبدیل نشوند .

در واقع این ماده باعث می شود تا ایمنی همه جوره رعایت شود

و مقاومت شیشه ها نیز بالا بروند .

موارد تاثیر گذار روی قیمت شیشه سکوریت لمینت شده

مواردی وجود دارند که باعث می شوند تا روی قیمت شیشه سکوریت لمینت شده تاثیر بگذارند .

مواردی از قبیل ضخامت شیشه ، رنگ شیشه ،

میزان عبور نور خورشید یا در واقع همان میزان مقاومت شیشه در برابر عبور نور

و … جزء مواردی هستند که می توانند روی قیمت شیشه تاثیر می گارند .

علاوه بر این ، تمام این مواردی که گفته شد نیز باعث می شوند

تا ایمنی شیشه نیز تحت تاثیر قرار بگیرید .

به عنوان مثال اگر ضخامت شیشه سکوریت لمینت شده ، بیشتر باشد ،

ایمنی و مقاومت آن نیز بالاتر می رود .

 

استفاده از شیشه لمینیت

می دانیم که شیشه جلو اتومبیل ها از شیشه های چند لایه ساخته شده اند. اگر فرض کنیم در اثر تصادف تأثیر زیادی روی محصول وارد کنیم ، اولاً هیچ تکه شیشه ای تولید نمی شود که به بدن سرنشینان پاشیده شود تا باعث صدمه جسمی شود و ثانیا این پدیده تا زمان جایگزینی شیشه و جایگزینی محصول جدید برطرف می شود. . مسافران را در برابر سرما ، باد ، طوفان ، باران و برف محافظت می کند.

با توجه به این توضیحات ، عینک های گفته شده در مکان هایی با میزان ترافیک بالا و احتمال تأثیر بر روی آنها مورد استفاده قرار می گرفت و قیمت ده میلیون شیشه لمینت نیز برای افرادی که در موقعیت مصرف کنندگان این محصولات هستند مهم است. به عنوان مثال ، سقف های شیشه ای ، اتاق های شیشه ای متشکل از درها ، دیوارها و سقف ها (کابین دوش) ، پارتیشن های شیشه ای و میزها یا سطوح پوشیده شده از چوب (رومیزی) و پنجره ها یا نرده های ساختمان ها ، به ویژه مواردی که در ارتفاعات استفاده می شوند از جمله موارد اصلی هستند برنامه های محصولات فوق


چرا ضخامت 10 میلی متر این محصولات بسیار مهم است؟

می دانیم که در گذشته نه چندان دور شیشه های فرآوری شده با ضخامت 4 مایل عرضه می شد.

با گذشت زمان و توانایی تولید محصولات ضخیم تر ، کارشناسان و مصرف کنندگان به این نتیجه رسیده اند که استفاده از شیشه ضخیم تر می تواند میزان آسیب و تخریب این محصولات را کاهش دهد و با صرف هزینه بیشتر ، عمر بسیار طولانی تر می شود. . این مدت طولانی تری آنها را تضمین می کند شیشه ای با ضخامت 20 میلی متر یا 2 سانتی متر نیز در بازار داخلی یافت شد ، اما آیا این بدان معنی است که مقاومت آن دو برابر شیشه ضخامت 1 سانتی متر است؟

حتی اگر پاسخ مثبت باشد ، استفاده از این محصول به دلیل از دست دادن فضای زیاد ، وزن زیاد ، مشکلات نصب و مشکلات انتقال در صورت استفاده به عنوان دربی متحرک ، فایده ای ندارد. بنابراین ، 10 میلیون شیشه با وزن ایده آل و دوام قابل توجه همراه با آن ، منجر به قیمت 10 میلیونی شیشه لمینت شده تا به یکی از پرکاربردترین اطلاعات در این زمینه تبدیل شود و در کاربردهای مختلف به نمایش درآید.

منبع :

https://bit.ly/33TDS2D

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *