درباره ما

گروه توليدي کارما وین، از سال 1387 فعاليت خود را در زمينه پنجره هاي upvc ‌آغاز نموده و در 13 سال اخير به يكي از قطب هاي مطرح صنعت upvc تبديل گرديده است. براي تماس با شركت مي توانيد به قسمت تلفن هاي تماس مراجعه كنيد.

 
profile 01 768x768 1

پنجره UPVC

پنجره upvc همانگونه كه از نامش پيداست از ماده upvc كه مخفف (Unplastisized Poly Vinic Chloride) است ساخته شده است، يعني pvc كه با افزودن مواد و انجام فرآيند هاي مختلف، به استحكام آن افزوده شده است. پنجره هاي upvc به علت استحكام بالا، دوام زياد، صرفه جويي در مصرف انرژي، از بين بردن آلودگي صوتي، عدم ورود هواي آلوده به منزل، قيمت پايين و بسياري از مزيت هاي ديگر، تبديل به پر استفاده ترين نوع پنجره در اروپا و آمريكا شده است. در ايران نيز استفاده از پنجره هاي upvc و دو جداره upvc در سال هاي اخير رشد غير منتظره اي پيدا كرده است.

logo

کارما وین

پنجره هاي upvc امروزه به پلتفرم اصلي پنجره هاي صنعت ساختمان تبديل شده و درصد بسيار بالايي از پنجره هاي ساختمان هاي امروز را تشكيل مي دهند. زيبايي، پاكيزگي، عايق بودن در برابر گرما، صدا، آلودگي هوا و قيمت مناسب، از مهمترين دلايل رشد پنجره هاي upvc دوجداره در ميان مردم است. براي آگاهي بيشتر از مزاياي پنجره هاي upvc به مقاله مزاياي پنجره upvc مراجعه نماييد. پنجره هاي upvc معمولاً همراه با شيشه دو جداره تهيه مي شوند. براي آگاهي از معيار هاي انتخاب پنجره دوجداره به مقاله معيار هاي انتخاب پنجره دوجداره مراجعه نماييد.

اینستاگرام مارا دنبال کنید