قیمت پنجره دو جداره وین تک

قیمت پنجره دوجداره وین تک را نمی توان به طور دقیق بیان کرد زیرا در براورد قیمت پنجره دوجداره وینتک پارامتر هایی چون ابعاد پنجره و نوع آن در نظر گرفته میشود با این حال ما در این مقاله به چند نمونه از آن اشاره کردیم برای اطلاع بیشتر از قیمت پنجره دوجداره وینتک با ما در ارتباط باشید.پنجره دوجداره وینتک نقش بزرگی در کارایی منزل دارند.با استفاده از پنجره های دوجداره از اتلاف انرژی جلوگیری می شود در این صورت در هزینه های مربوط به قبض برق صرفه جویی میشود علاوه بر این , این پنجره ها  سرو صدا و سرقت از منازل را به حداقل میرساند.

 

توضیحات 58 ثانیه ای در مورد لیست قیمت پنجره دوجداره وین تک

 

برای مطالعه بیشتر از قیمت پنجره دوجداره کشویی بر روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

قیمت پنجره دوجداره وین تک با توجه به نوع پنجره که می تواند تک حالته یا دو حالته و انواع دیگر همچنین ابعاد پنجره متنوع باشد به چند مورد از قیمت پنجره دوجداره وینتک در جدول زیر اشاره کرده ایم .لازم به ذکر است که تمامی قیمت ها تقریبی می باشند جهت براورد قیمت پنجره دوجداره وینتک به طور دقیق با شرکت یو پی وی سی کارما وین در ارتباط باشید تا مشاوران ما شما را از قیمت پنجره دوجداره وینتک آگاه سازند.

ردیفنوع پنجرهقیمت پنجره دوجداره وینتک
1پنجره دوجداره وینتک پنجره ثابت (فیکس) با گالوانیزه450.000 هزار تومان
2پنجره دوجداره وینتک دو تیکه با یراق تک حالته900.000 هزار تومان
3پنجره دوجداره وینتک کشویی پروفیل و شیشه1.400.000 هزار تومان
4پنجره دوجداره وینتک درب دوجداره تک لنگه1.050.000 هزار تومان
5پنجره دوجداره وینتک دو تیکه با یراق دوحالته900.000 هزار تومان
6پنجره دوجداره وینتک پنجره دوجداره دورو لمینیت1.230.000 هزار تومان
7پنجره دوجداره وینتک سه تیکه با کتیبه1.350.000 هزار تومان

 

 

پنجره‌های وینتک یکی از پنجره های بسیار محبوب هستند، که توسط مشتریانی که به دنبال یک ساختار قوی و محکم هستند و نگهداری آن‌ها پایدار و آسان است، ترجیح داده می‌شود. یک انتخاب وسیع از پنجره‌های دوجداره جدید می باشد. و حتی بهتر است.قیمت پنجره دوجداره وینتک در مجموعه های مختلف با یکدیگر متفاوت است قبل از خرید بررسی و تحقیقات لازم را انجام دهید تا خرید خوبی داشته باشید.

 

نمونه های کارشده پنجره دوجداره وین تک

بهترین قیمت پنجره دوجداره وینتک

میانگین قیمت پنجره دوجداره وینتک در هر متر مربع است. این قیمت براساس محل, هزینه‌های نصب و تعداد پنجره‌هایی که نصب می‌کنید فرق می‌کند. در حالی که این ممکن است قیمت بالایی داشته باشد, مزایا بسیار بیشتر از مضرات آن است. به این دلیل که در دراز مدت, شما باید هزینه‌های انرژی بیشتری نسبت به هزینه پنجره داشته باشید.شرکت ما انواع پنجره دوجداره با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت دارا می باشد جهت اطلاع از قیمت پنجره دوجداره وینتک با ما همراه باشید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

انواع قیمت پنجره دوجداره وینتک

قیمت پنجره دوجداره وینتک بیشتر از پنجره‌های توری است. اما آن‌ها هزینه‌های انرژی کم‌تر و تاثیر مثبت زیست‌محیطی را برای خودشان خواهند پرداخت. با این همه, این پنجره‌ها بهترین انتخاب برای خانه شما هستند قیمت پنجره دوجداره وینتک متنوع و کمی بیشتر از پنجره های دیگر می باشد . قیمت پنجره دوجداره وینتک ممکن است بالا باشد, اما می‌توانند موجب کاهش هزینه‌های سرمایش و گرمایش شما شوند. پنجره‌های دو جداره هم دمای اوج سرمایش و گرمایش را کاهش می‌دهند, و اندازه سیستم تهویه هوا را تا ۱۵ / ۹۹ درصد کاهش می‌دهند.لازم به ذکر است که دلیل بالا بودن قیمت پنجره دوجداره وینتک نسبت به سایر پنجره ها مزایای فراوان آن می باشد که در ادامه به آن اشاره کرده ایم در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه قیمت پنجره دوجداره وینتک با ما تماس بگیرید.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره وینتک

چه عواملی بر قیمت پنجره دوجداره وینتک تاثیر می‌گذارند که شما بابت پنجره دوجداره خود پول می‌دهید؟ تعدادی از عوامل مختلفی وجود دارند که شامل اندازه پنجره‌هایی که شما انتخاب کرده‌اید، تعداد پنجره‌ها، سبک پنجره‌ها، و مصالح مورد استفاده برای فریم‌ها، شرکتی که شما انتخاب می‌کنید کار را انجام دهید و محل زندگی شما در کشور.بودجه شما، اولویت‌های شخصی شما و ساختمانی که در آن زندگی می‌کنید.

 

مزایای استفاده از پنجره های دوجداره وینتک

از مزایای استفاده از پنجره دوجداره وینتک افزایش کارایی حرارتی است. این به این معنی است که حفظ دمای داخل خانه راحت‌تر است. این مهم است که از دستگاه‌های تهویه هوا و یا سیستم‌های خنک‌کننده استفاده کنید. دیگر مزایا عبارت‌اند از:شیشه با بهره‌وری موثر و سازگار با محیط‌زیست کاهش نویز در فضای باز را کاهش می‌دهد و  ارزش خانه شما را زیاد می‌کند. پنجره دو جداره بسیار کارآمد است، هر گرمایی که در طول ماه‌های گرم‌تر وارد خانه شما می‌شود به راحتی ذخیره می‌شود. این به این معنی است که شما باید اقدامات بیشتری برای کاهش مشکل در تابستان انجام دهید. دو گزینه شامل استفاده از پوشش محافظ UV یا استفاده از فیلم‌های پنجره است. به یاد داشته باشید که این لایه‌های محافظ اضافی هزینه نصب شما را افزایش خواهند داد.

مزایای اصلی شیشه دو جداره این است که شما گرمای بیشتری را در خانه خود نگه می‌دارید, که خانه شما امن‌تر خواهد بود, و زمانی که زمان فروش دارایی شماست, پیدا کردن خریدار برای خانه‌ای با پنجره‌های جدید بسیار ساده‌تر از پنجره‌های قدیمی است.شیشه دو جداره, در اغلب موارد, مقاوم و محکم هستند و اکثر تولیدکنندگان در حال حاضر گارانتی حداقل ده سال به مشتریان ارائه می‌دهند. مشکلات اصلی که در تاسیسات دو جداره رخ می‌دهد .جهت براورد قیمت پنجره دوجداره وینتک به طور دقیق با شرکت یو پی وی سی کارما در ارتباط باشید

 

قیمت پنجره دو جداره وین تک

دلیل نصب پنجره دوجداره وینتک

پنجره‌های دو جداره به حفظ گرما در داخل و یا خارج از منزل کمک می‌کنند و صداهای خارجی را کاهش می‌دهند. آن‌ها در آب و هوای سردتر و زمانی که از خنک‌کننده استفاده می‌کنید، کارآمد هستند. با این حال، اثربخشی آن‌ها می‌تواند براساس نحوه نصب آن‌ها، نوع پنجره و فریم مورد استفاده، و آب و هوا در منطقه متفاوت باشد.نصب پنجره‌های دوجداره در هنگام ساختن یا بازسازی منزل بهتر است، اما هر زمان می‌تواند انجام شود.. همچنین در صورتی که برخی از پنجره‌ها در دیوارهای دارای بار ساخته شده‌باشند، دقت بیشتری به خرج دهید.با استفاده از پنجره دوجداره وینتک گرمای کم‌تر از پنجره شما بیرون می رود، شما نیازی به استفاده از رادیاتورها ندارید. از آنجا که از رادیاتورها و بخاری‌های شما بسیار کم‌تر استفاده می‌کنید، لازم نیست به اندازه کافی انرژی استفاده کنید و در نتیجه قبض‌های گرمایش شما پایین خواهند رفت

پنجره دوجداره وینتک چطور کار می‌کنند

پنجره‌های دو جداره, واحدهای بسته با استفاده از دو قطعه شیشه است که با فاصله هوایی حداقل ۱۵۰ میلی متر از هم جدا می‌شوند. این شکاف مهر و موم شده و به عنوان شکاف بین داخل و تکه‌های شیشه عمل می‌کند. فاصله هوایی با گاز پر می‌شود که عایق‌بندی بین قطعات شیشه‌ای را افزایش می‌دهد. پنجره‌های دو جداره بسیار کارآمد هستند, کاهش گرمای شما را کاهش می‌دهند و یا در مقایسه با پنجره‌های بدون شیشه, تا ۸۰ درصد کاهش می‌یابند. پنجره دو جداره وینتک شبیه لباس پشمی است.

بین این دو لایه هوا معلق است.پنجره وجداره وینتک یک عایق گرما خوب است که به معنی انتقال حرارت مستقیم از میان پنجره‌های خود است. از طرف دیگر هوا رسانای ضعیف حرارتی است, بنابراین هوای محبوس یک محافظ عایق بین هوای خنک در یک طرف و هوای گرم در طرف دیگر ایجاد می‌کند.در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه قیمت پنجره دوجداره وینتک با ما تماس بگیرید.

 

 

محافظت از اشعه خورشید توسط پنجره دوجداره وینتک

پنجره دوجداره وینتک آسیب UV را متوقف کنید. همه ما به یک ذره نور خورشید که از پنجره ما می‌تابد را دوست داریم، اما آیا می‌دانستید که اشعه‌های قوی خورشید واقعاً می‌تواند باعث آسیب به اثاثیه شما شود؟ آیا تا به حال به اثر کم‌رنگ روی یک عکس که در نزدیکی یک پنجره قرار داده شده‌است، توجه کرده‌اید؟ نصب پنجره‌های دو جداره می‌تواند میزان آسیب رساندن اشعه UV را محدود کند که می‌توانند به داخل پنجره نفوذ کنند و آسیب رساندن به فرش‌ها، پرده‌ها و مبلمان دیگر به حداقل برسانند.

جنبه مهم در انتخاب پنجره های دوجداره

یکی از جنبه‌های مهم در انتخاب پنجره دو جداره, بازده انرژی است. پنجره دو جداره, درست مانند لوازم الکتریکی که در منزل دارید, سیستم درجه‌بندی خود را دارد که میزان کارایی آن‌ها را اندازه‌گیری می‌کند. از نظر قانونی, هیچ پنجره‌ای نمی‌تواند نصب شود که پایین‌تر از c باشد که مطابق با مقررات ساخت‌وساز دولت باشد. به منظور صرفه‌جویی بیشتر پول روی قبض‌های برق و گاز خود, سعی کنید تا حد امکان پنجره را انتخاب کنید. هرچه بازده انرژی بالاتر باشد, میزان گرمای کم‌تر از خانه شما و خانواده شما در تمام سال گرم خواهد شد.در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه قیمت پنجره دوجداره  با ما تماس بگیرید.

 

قیمت پنجره دو جداره وین تک

چه عواملی قیمت پنجره WinTech را تعیین می کند؟

آیا پروفایل کلاس دوم WinTech تولید شده است؟ در مقاله بعدی عوامل افزایش قیمت ویندوزهای WinTech را شرح خواهیم داد. ما از دو منظر به این عوامل می پردازیم: نمایه Wintech Upvc و ساختار پنجره. همچنین می توانید لیست قیمت پروفایل های WinTech را در زیر مشاهده کنید.

قیمت پنجره WinTech

مشخصات Upvc یکی از اجزای اصلی پنجره با شیشه دوجداره Wintech است. به همین دلیل ، قیمت و مقدار پروفیل های استفاده شده تأثیر کامل بر قیمت پنجره Wintech دارد.

 

تأثیر فرم نمایه WinTech بر قیمت پنجره WinTech

قیمت فرار مشخصات Upvc با وزن آن ارتباط مستقیم دارد. برخی از پروفیل های Upvc با کیفیت پایین نیز با کاهش وزن در هر متر از مشخصات Upvc ، باعث کاهش قدرت و کیفیت پروفیل Upvc می شوند.

قیمت پروفایل های تک پروفایل پروفایل های تک پروفایل شامل تقسیم بندی و نوع پروفایل هستند.

سری مشخصات Wintech: سری 60 ، سری 70 ، سری کشویی تک ریل ، سری کشویی با جفت V-single ، سری کمکی

نوع مشخصات WinTech: قاب ، ارسی پنجره ، ارسی درب ، فرز ، پروفیل کمکی ، پانل

مقایسه وزن نمایه و قیمت پنجره WinTech:

قاب کشویی> قاب سری 70> قاب سری 60

قاب> بال کشویی> بال (باز) = میلیون

تفاوت در قیمت پروفایل های WinTech

قیمت کنتور پروفیل Vint در مقایسه با پروفیل های سری 60 و 70:
قیمت پنجره با یک پنجره از سری 70 10٪ بیشتر از مشخصات سری 60 است. این تفاوت در قیمت پنجره WinTech شامل پروفایل های قاب ، Million ، Sash است.

تفاوت بین سری 60 و 70 سری WinTech: شاید از خود بپرسید که تفاوت این دو سری چیست.

پروفیل سری تک وین 60 یا W640 دارای عرض 6 سانتی متر است ، اما پروفیل سری 70 یا W700 دارای عرض 7 سانتی متر است.
وزن ، قدرت و قیمت پروفیل سری Wintec w 700 از مشخصات سری w 640 بالاتر است.

مقایسه پروفیل های سری 70 و کشویی:

تفاوت سطح مقطع سری 70 با پروفیل کشویی وین تفاوت در هر متر پروفیل پروفیل قاب ریل WinTech تقریبا 85٪ در مقایسه با قیمت پروفیل Upvc سری 70 است. مشخصات بازشو تقریباً 80٪ بیشتر از سری افتتاحیه سری 70 است.

* توجه داشته باشید که تفاوت فقط در نمای Upvc است نه در قیمت کل پنجره WinTech (قیمت شیشه دو جداره و قیمت اتصالات مربوط به سری پروفیل ها نیست)

قیمت یک پروفایل تک سری وینا 70 = پروفایل سری 60 * 1.1

قیمت پروفیل کشویی تک پروانه وین = 70 * 1.80 سریال سریال

 

 

 

چرا گاز آرگون برای پنجره های دوجداره مهم است

همانطور که قبلاً اشاره کردیم, به روشی که عایق‌بندی داخل یک دیوار حفره مانع از آن می‌شود, گاز آرگون درون شیشه‌ای قرار می‌گیرد.گاز آرگون, یک گاز غیر سمی, بی‌مزه, بی‌رنگ و غیر سمی است که در مقایسه با اتمسفر هوا, چگال تر است. آرگون با عایق‌بندی دیواره حفره در آن تفاوت دارد, در حالی که در جلوگیری از فرار, بسیار موثر است, در نتیجه گرمای محیط را از بیرون به خانه شما کاهش می‌دهد و نیاز به استفاده از حرارت مرکزی برای گرم کردن خانه را بیشتر می‌کند.جایگزین‌هایی برای آرگون عبارتند از کریپتون و ۱۹۹۱. این گازها در حفظ گرما موثرتر هستند, اما هزینه بیشتری دارند, و در نتیجه معمولاً برای طرح‌های شیشه‌ای سه‌گانه ذخیره می‌شوند.جهت براورد قیمت پنجره دوجداره به طور دقیق با شرکت یو پی وی سی کارما در ارتباط باشید. 

دانلود pdf مقاله پنجره دوجداره وین تک

 

محاسبه قیمت پنجره دوجداره وین تک ,  قیمت پنجره دوجداره وین تک تهران , نمایندگی وین تک در تهران , تلفن نمایندگی وین تک , خدمات پس از فروش وین تک , فروش پروفیل وین تک , قیمت پروفیل وین تک , لیست قیمت پروفیل وین تک , خدمات پس از فروش وین تک ,

 

 

 

منبع :   https://bit.ly/3nhBY3f  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *