قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره upvc سال 1402 با تخفیف ویژه کارما وین

قیمت پنجره دوجداره  و خرید پنجره دوجداره هم چنین قیمت پنجره سه جداره با توجه به ابعاد پنجره متفاوت می باشد.

میتوانید از نمایندگی ما در شهر تهران و گیلان و رشت استعلام قیمت دریافت کنید. اگر در حال بهبود ظاهر و کارایی درها و پنجره‌های خانه خود با نصب واحدهای دو جداره هستید ما به شما شرکت یو پی وی سی کارما وین را پیشنهاد میدهیم .

شرکت ما ارائه دهنده انواع پنجره دوجداره, پنجره سه جداره پنجره های دوجداره هافمن, پنجره دوجداره وینتک و پنجره دوجداره کشویی و انواع مختلف دیگر که قیمت هر یک متفاوت می باشد.

جهت اطلاع از قیمت پنجره دو جداره با شرکت یو پی وی سی کارما وین تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 

توضیحات 58 ثانیه ای در مورد لیست قیمت پنجره دوجداره

بگیرید

قیمت پنجره دوجداره upvc

قیمت پنجره دوجداره در مجموعه های مختلف متفاوت می باشد با توجه به ابعاد پنجره قیمت پنجره دوجداره با هم فرق دارند در جدول زیر قیمت پنجره دوجداره به صورت تقریبی بیان کرده ایم جهت اطلاع دقیق از قیمت پنجره دوجداره هافمن با شرکت ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

جدول لیست قیمت پنجره دوجداره

ردیفنوع پنجرهقیمت پنجره دوجداره 
1پنجره دوجداره تک لنگه تک حالته کتیبه دار با عرض 1.251.200.000 هزار تومان
2پنجره دوجداره تک لنگه دو حالته کتیبه دار با عرض 1.251.300.000 هزار تومان
3پنجره دوجداره تک لنگه تک حالته با عرض 1.51.000.000 هزار تومان
4پنجره دوجداره تک لنگه دوحالته با عرض 1.251.100.000 هزار تومان
5پنجره دوجداره ثابت600.000 هزار تومان
6پنجره دوجداره کلنگی سرویسی500.000 هزار تومان

 

قیمت پنجره سه جداره

قیمت پنجره سه جداره در مجموعه یو پی وی سی کارما وین نسبت به بقیه ی شرکت ها بسیار مناسب می باشد. بسیاری از مشتریان تصور می کنند پروفیل پنجره سه جداره با پروفیل پنجره دوجداره فرق دارد اما این کاملا نادرست است پنجره های سه جداره کاملا شبیه پنجره دوجداره می باشند تنها در دوجداره یا سه جداره بودن شیشه ها تفاوت وجود دارد.

اگر قصد تعویض پنجره های قدیمی خود را دارید از هر دو مدل پنجره های دوجداره و سه جداره می توانید استفاده کنید پنجره های سه جداره همچون پنجره های دوجداره مزایای زیادی دارند مثلا پنجره های سه جداره عایق گرما و سر و صدا و از امنیت زیادی برخوردار هستند. در صورت نیاز با شرکت یو پی وی سی کارما وین تماس بگیرید تا متخصصان ما شما  را راهنمایی کنند.

بهترین قیمت پنجره دوجداره چقدر است؟

اگر به دنبال نصب پنجره دوجداره برای منزل خود هستید، قیمت هر متر مربع بستگی به عوامل مختلفی دارد و ممکن است در بازار قیمت پنجره دوجداره upvc از ۱۸۰,۰۰۰ تا ۶۸۰,۰۰۰ تومان متغیر باشد. مهم است که در انتخاب نوع پنجره و مشخصات فنی آن دقت کنید، زیرا تاثیر زیادی بر تجربه و کیفیت زندگی در داخل منزل شما خواهد داشت. به یاد داشته باشید که این تصمیم به طور قابل توجهی می‌تواند شکل و شمایل داخلی و خارجی خانه شما را تغییر دهد.

شرکت یو پی وی سی کارما وین ارائه دهنده انواع پنجره دوجداره با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد. پنجره دوجداره نوعی پنجره ای است که دو قاب شیشه‌ای را در یک قاب قرار می‌دهد.

این شیشه‌ها معمولاً با یک فضای بیست میلیمتر پر شده از آرگون جدا می‌شوند که یک گاز غیر سمی و یا فقط با هوا است. عملکرد صوتی پنجره‌های دو جداره به شدت برتر است.

دلیل اصلی که بیشتر صاحب‌خانه‌ها از نصب پنجره‌های دو جداره در داخل خانه خود لذت می‌برند,این است که در برابر سر و صدا و عوامل محیطی مقاوم هستند.

انواع قیمت پنجره دوجداره

انواع قیمت پنجره دوجداره بر اساس نوع , برند و ابعاد پنجره متفاوت می باشد. پنجره دوجداره انواع مختلفی دارد که به تناسب قیمت پنجره دوجداره تغییر میکند.

قیمت پنجره دوجداره

اطمینان از کارایی انرژی پنجره‌ دوجداره

شیشه عایق می‌تواند قطعاً محیط زندگی شما را بهبود بخشد. آن‌ها نه تنها به حفظ کارکرد زیبایی‌شناسی کمک می‌کنند بلکه آن عایق‌بندی را برای حفظ گرمای خارج از تابستان فراهم می‌کنند و گرمای داخل را در زمستان حفظ می‌کنند.

توجه به این نکته که بیش از ۸۰ درصد اتلاف انرژی از طریق پنجره ها رخ میدهد. اما پنجره‌های دو جداره برای افزایش بهره‌وری انرژی در داخل خانه طراحی ساخته شده اند که پیشنهاد میکنیم که این نوع پنجره هارو تهیه کنید نسخه‌های ارزان‌تر از پنجره‌های دولایه ای وجود دارند که فاقد گاز آرگون هستند.

پنجره دوجداره سازگار با محیط‌ زیست

در حقیقت در کنار مزایای دیگر پنجره‌های دوجداره دوست‌دار محیط‌ زیست هستند. به دلیل کارایی قابل‌توجه آن‌ها, آن‌ها در حفظ (و در نتیجه به شما امکان تنظیم موثر) رطوبت و دما در یک محیط خاص را می‌دهند.این پنجره‌ها همچنین می‌توانند برای بسیاری از بخش‌های خانه شما استفاده شوند، از جمله پنجره‌های داخلی اصلی، یک اتاق آفتاب، حیاط خانه، درهای پنجره (مانند دره‌ای شیشه‌ای و کشویی) و هر چیز دیگری که به شیشه بادوام و عایق دار نیاز دارد.

عایق آب و هوایی پنجره دوجداره

هیچ چیز به اندازه پنجره دوجداره در عایق کردن خانه شما در برابر نویز صدا و محیط و آب و هوای همیشه در حال تغییر نیست. به همین دلیل است که مالکان بیشتری در حال نصب آن‌ها در خانه‌های جدید هستند،

انواع مختلفی از پنجره‌ها با شیشه دو جداره وجود دارد.

قیمت پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc

نصب پنجره‌های دو جداره نیازمند دانش و مهارت است چرا که نصب نادرست ممکن است منجر به آسیب به پنجره یا کاهش کارایی شود.

در اغلب موارد، حفاظت از سرمایه‌گذاری در حال حاضر در پنجره‌ها، یک متخصص باید مورد مشورت قرار گیرد.

از دیدگاه زیست‌محیطی، پنجره‌های دو جداره یک انتخاب خوب میتواند باشد. نرخ کاهش‌یافته که در آن گرما در هوای سرد از دست می‌رود و یا در طول هوای گرم بدست‌آمده است به خانه‌ها و دیگر ساختمان‌ها اجازه می‌دهد تا دمای محیط داخلی راحت را حفظ کنند در حالی که از انرژی کمتری نسبت به انواع دیگر پنجره‌ها استفاده می‌کنند در نتیجه منابع کمیاب را حفظ می‌کنند.

دلیل نصب پنجره دوجداره

 • یکی از دلایل اصلی اتلاف گرما در منزل از طریق پنجره‌ها و در است.
 • پنجره‌های دو جداره می‌توانند خانه شما را عایق کنند.
 • به لطف اثرات حرارتی این تکنولوژی سازگار با محیط‌زیست خانه شما در تابستان بسیار خنک‌تر خواهد بود و در زمستان گرم‌تر خواهد بود.
 • قفل شیشه‌ای دوجداره در گرما قفل می‌شود که برای مصرف انرژی شما بسیار مفید است به این معنی که می‌توانید سیستم گرمایشی را در زمستان کمتر مصرف کنید, و پول تان را بیشتر پس‌انداز کنید!

 عایق صوتی پنجره دوجداره

ویژگی‌هایی که یک پنجره دوجداره را به خوبی در ذخیره انرژی میتوان فهمید در کاهش نویز محیطی که معمولاً به خانه‌ها وارد می‌شوند, خوب هستند.

توانایی صفحات شیشه‌ای دوبل در جلوگیری از ورود و خروج از منزل هم همین کار را می‌کند. بنابراین اگر شما در یک خیابان شلوغ زندگی می‌کنید و یا اگر شما  تعطیلات آخر هفته داشته باشید, با آمدن سر و صدا به دردسر نخواهید افتاد .

قیمت پنجره دوجداره

امنیت پنجره دو جداره

امنیت ویژگی دیگری است که نمی‌تواند در نصب پنجره‌های دو جداره نادیده گرفته شود. این یک حقیقت آشکار است که دزدها سعی می‌کنند از پنجره‌ها استفاده کنند تا وارد خانه شوند. قاب‌های قوی با شیشه‌های ضخیم، ترتیبات امنیتی را افزایش خواهند داد. شکستن شیشه‌های پنجره های دو جداره خیلی مشکل است.

مزایای پنجره دوجداره یو پی وی سی

 • پنجره‌های دو جداره ظاهر بهتری به خانه می‌دهند.
 • مهم است نوع و سبک درست را انتخاب کنید. قالب‌های موجود در انواع مختلفی از قبیل آلومینیوم، چوب سخت و مواد PVC در دسترس هستند.
 •  آن‌ها سعی می‌کنند که آلودگی صوتی را کاهش دهند.
 • با تمام مزایای ارائه شده آن‌ها به کاهش قبض‌های گرمایش و سرمایش و کاهش آلودگی صوتی کمک می‌کنند.
 • این پنجره ها در کل انواع و سبک های مختلفی دارند

چه عواملی بر قیمت پنجره دوجداره تاثیر میگذارد ؟

عوامل مختلفی در قیمت پنجره های دو جداره وجود دارد.

هر یک از این عوامل خاص خود را دارد. گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

بسته به بودجه خود می توانید فاکتور مورد نظر را برای خرید و نصب پنجره های دو جداره انتخاب کنید.

برخی از عوامل قیمت موثر پنجره های دو جداره به شرح زیر است

نواع پنجره با شیشه دو جداره

 • انواع نمایه های کاربر
 • ارتفاع و عرض پنجره
 • نوع سخت افزار PVC برای پنجره ها
 • هزینه های تحویل و نصب پنجره

قیمت پنجره های دو جداره آلومینیوم و UPVC چگونه محاسبه می شود؟

قیمت پنجره دو جداره معمولاً به طور متوسط ​​به راحتی محاسبه می شود. اما برای بدست آوردن قیمت دقیق پنجره دو جداره باید ابعاد دقیق پنجره را داشته باشیم. علاوه بر این ، تعداد کرکره ها ، تثبیت و نوع باز شدن پنجره بر اساس حالت تک حالته ،  دو طرفه یا کشویی در تعیین قیمت دقیق پنجره موثر است. قیمت پایه پنجره های دو جداره بر اساس مقدار متوسط ​​هر متر مربع فضای مورد نظر تعیین می شود.

تأثیر منطقه بر قیمت پنجره های دو جداره

اندازه های استاندارد پنجره معمولاً 140 سانتی متر در 140 سانتی متر است. اگر می خواهید یک پنجره با اندازه استاندارد نصب کنید ، قیمت ها به صورت یک واحد محاسبه می شوند. به عنوان مثال ، اگر قرار است دو پنجره دوجداره UPVC با اندازه استاندارد نصب شود ،

هزینه نصب همان نصب دو پنجره است. حال ، اگر قیمت نهایی هر متر مربع را تقسیم کنید، قیمت هر متر مربع توسط پنجره دو جداره تعیین می شود. اما اگر ابعاد درها و پنجره ها در یک پروژه مشخص متفاوت باشد و برای ساخت آنها در اندازه های مختلف اندازه گیری های مختلفی لازم باشد.

ساده ترین فرمول برای تعیین قیمت پنجره با دو جداره به شرح زیر است:

(مشخصات مصرف × قیمت هر متر طول) + (مصرف شیشه × قیمت هر متر مربع) + (اتصالات واحد قیمت واحد) = هزینه کل ساختمان پنجره

آیا مدل های مختلف پنجره دو جداره قیمت متفاوتی دارند؟

قیمت پنجره های دو جداره بسته به مدلی که دارند متفاوت است. بنابراین ، مدلهای چند جزئی با حالتهای مختلف باز ، قیمتهای متفاوتی دارند. هرچه تعداد دهانه پنجره بیشتر باشد و حالت باز شدن پیچیده تر باشد ، قیمت بالاتر است.

نحوه ساخت پنجره ها نیز بر قیمت آنها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، پنجره های دوجداره تولید مکانیکی به دلیل صرفه جویی در هزینه با تولید مکانیزه ، هزینه کمتری نسبت به مدل های تولید شده مکانیکی و غیر مکانیکی دارند. علاوه بر این ، مارک های مختلف قیمت های مختلفی دارند. هر مارک با توجه به کیفیت و روش تولید آن ، برای درب و پنجره های دارای دو جداره ارزش گذاری شده است.

نحوه نگهداری از پنجره دو جداره

طراحی ، ساخت و نصب درب و پنجره های دو جداره (upvc) با حداکثر دقت و ظرافت انجام می شود ، به طوری که طول عمر درب و پنجره های دو جداره و کارایی آنها در بالاترین سطح قرار دارد ، اما رعایت برخی از نکات باعث کارایی و دوام این در و پنجره می شود ، دو جداره را حداکثر نگه دارید.

قطعات مکانیکی درها و پنجره های دو جداره برای مدت طولانی نیاز به روغن کاری دارند تا بسیار راحت بمانند. روغن کاری باید با روغنهای رقیق شده مانند روغن چرخ خیاطی انجام شود.

 1. از شعله های آتش مستقیم مانند جوشکاری آتش ، نزدیک پنجره ها و درهای دو جداره خودداری کنید.
 2. برای دوام بیشتر درزهای درب و پنجره دو جداره ، هر چند ماه یک بار آنها را با پارچه ای حاوی صابون مایع تمیز کنید. این
 3. نرمی ، انعطاف پذیری و تمیز بودن لاستیک ها در جای خود نیست.
 4. تغییر آب و هوا در فصول مختلف و تغییر در اندازه مصالح ساختمانی به دلیل انبساط و انقباض ، ممکن است منجر به از بین بردن اتصالات درب و پنجره درها و پنجره ها شود ، که به حالت اولیه خود باز می گردند
 5. برای تمیز کردن شیشه های درب و پنجره ها می توانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید ، این امر باعث جلوگیری از گردگیری گرد و غبار درها و پنجره ها با دو جداره می شود.
 6. اگر بعد از نصب درها و پنجره های دو جداره ، فعالیت های اجرایی ساختمان همچنان باقی بماند ، برای محافظت از آسیب دیدگی درها و پنجره های دوجداره ، نباید برچسب را روی درب و پنجره های دوجداره بردارید.
 7. اگر هنگام باز كردن در و پنجره پنجره ، برچسب ها به شیشه در و پنجره چسبیده باشند ، می توانید به راحتی از سشوار برای درب و شیشه پنجره استفاده كنید و سپس برچسب ها را به راحتی جدا كنید.
 8. اگر با گذشت زمان دستگیره ها کمی شل شوند ، با سفت نگه داشتن دستگیره و محکم شدن آن می توان دستگیره را پیدا کرد.
 9. در حین کارهای تعمیراتی مانند رنگ آمیزی و سیمان کاری لازم است که درها و پنجره های دوجداره را با روکش مناسب بپوشانید تا به پنجره ها آسیب نرسد.
3 پاسخ
 1. حسن مرادی
  حسن مرادی گفته:

  با عرض سلام خسته نباشید به شما عزیزان واقعا ازتون سپاسگذارم هم قیمت پنجره دوجداره هم نصب پنجره دوجداره عالی بود.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *