قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک یا رنگی در تهران

پنجره‌های دوجداره ترمال بریک یکی از گزینه‌های محبوب برای ساختمان‌ها به منظور افزایش عملکرد حرارتی و صوتی و کاهش هدررفت انرژی هستند. این نوع پنجره‌ها از دو لایه شیشه با یک فضای هوا یا گاز در وسط تشکیل شده‌اند که به عنوان ترمال بریک شناخته می‌شوند. این ترمال بریک می‌تواند به کاهش انتقال حرارت از داخل به بیرون و بالعکس کمک کند، در نتیجه میزان هدررفت حرارتی کاهش می‌یابد. همچنین، این پنجره‌ها به عنوان عایق صوتی نیز عمل می‌کنند و از نفوذ صداهای محیطی به داخل ساختمان جلوگیری می‌کنند.

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک در مجموعه های مختلف متفاوت می باشد. پنجره‌های دو جداره با کیفیت بالا و درهای دارای نمای دوجداره، یک عرضه‌کننده پیشرو در زمینه پنجره‌های بسته دو جداره است. شما  با پنجره های دوجداره شاهد عایق‌بندی کامل در تمام طول سال و یا کاهش سر و صدا برای خانه تان هستید، پنجره‌های دو جداره و درها به حفظ دمای داخلی شما بین ۲۲ تا ۲۴ درجه با حداقل هزینه گرمایش و سرمایش کمک خواهند کرد. این بهره‌وری انرژی می‌تواند هزینه های قبض انرژی شما را کاهش دهد.

لیست قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

ردیفنوع پنجرهقیمت پنجره دوجداره ترمال بریک (متر مربع)
1قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک تک لنگه تک حالته5.000.000 میلیون تومان
2قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک دو لنگه دو حالته4.000.000 میلیون تومان
3قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک سه لنگه تک حالته3.500.000 هزار تومان
4قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک چهار لنگه تک حالته3.500.000 هزار تومان
5قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک چهار لنگه دوحالته4.000.000 میلیون تومان
6قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک چهارلنگه جفت ریل5.000.000 میلیون تومان
7قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک کشویی سه لنگه4.500.000 هزار تومان
8قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک  تک لنگه تک حالته قوس دار6.000.000 میلیون تومان
9قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک سه لنگه دوحالته4.000.000 میلیون تومان

قیمت پنجره‌ دوجداره ترمال بریک متناسب با ابعاد، جنس شیشه، طراحی و نوع موادی که در تولید آنها استفاده می‌شود، متغیر است. همچنین، محل تولید و نصب نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. بنابراین، برای دریافت دقیقترین اطلاعات در مورد قیمت‌ پنجره دوجداره یو پی وی سی، بهتر است با کارشناسان ما در کارما وین تماس بگیرید و جزئیات مورد نیاز خود را مطرح کنید تا ارائه تخمین قیمت مناسبی دریافت کنید. همچنین در جدول زیر میتوانید لیست قیمت برخی از پنجره های ترمان بریک یا رنگی را مشاهده کنید.

لیست قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

محاسبه قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک در تهران

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک با توجه به ابعاد پنجره متنوع می باشد .شرکت یو پی وی سی کارما وین انواع زیادی از پنجره های دوجداره را ارائه می‌دهد، از جمله روشن، مبهم، مات، نورپردازی و شیشه زینتی، که نه تنها خانه شما را گرم، آرام می کند بلکه ظاهری جذاب و منحصر به فرد را به خانه شما اضافه می‌کند.  پنجره های دوجداره طوری طراحی شده‌ اندکه بدون نقص در منزل شما، امنیت شما را ارتقا می دهد.لازم به ذکر است که قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک را به طور دقیق نمی توان بیان کرد اما در جدول زیر به تعدادی از آن ها اشاره کردیم مشتریان عزیز دقت کنید قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک گفته شده کاملا تقریبی می باشد.جهت اطلاع دقیق تر از قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک در تهران با توجه به اینکه پنجره در چه اندازه ایی باشد همچنین نوع آن که ممکن است تک لنگه و دولنگه و سه لنگه باشد متفاوت می باشد شما برای اطلاع دقیق تر از قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک باید از فروشگاه های معتبر در تهران تحقیق کنید یا اینکه به راحتی به صورت اینترنتی اطلاعات کافی در زمینه قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک به دست آورید شرکت یو پی وی سی کارما وین آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد در صورت نیاز با مشاوران ما در ارتباط باشید.

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره دوجداره ترمال بریک چیست ؟

پنجره های ترمال بریک  ( thermal break ) که در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده ، از تکنولوژی خاصی پیروی می کند .  این پنجره ها تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند . در واقع ترمال بریک به معنای شکست حرارتی می باشد . پنجره ای است که در برابر حرارت عایق می باشد .
پنجره ی ترمال بریک یکی از آخرین دستاورد های صنعت آلومینیوم سازی و پنجره سازی می باشد . به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دو جداره بودن شیشه ها ، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی امید به هم متصل و دو جداره می شوند . این روش باعث عدم انتقال حرارت در پروفیل می شود .
پنجره ترمال بریک چیست ؟

مزایای استفاده از پنجره دوجداره ترمال بریک

کاهش هزینه‌های انرژی, کاهش حرارت از مزایای آن می‌دهد.شیشه دو جداره راحت به حفظ خانه شما در تمام سال کمک می‌کند و دمای اتاق داخلی پایدارتر را تضمین می‌کند.پنجره‌های دوجداره ترمال بریک امنیتی بهبود یافته استانداردی را ارائه می‌دهند که امنیت داخلی را بهبود می‌بخشد.اشعه uv همه ما عاشق دیدن خورشید از میان پنجره‌های خود هستیم, اما آیا می‌دانستید که اشعه uv می‌تواند به کف و اثاثیه شما آسیب برساند؟ شیشه دوجداره به فیلتر اشعه uv کمک می‌کند و قدرت آن‌ها را به حداقل می‌رساند, به این معنی که دارایی شما یک‌بار دیگر ایمن است.جهت براورد دقیق قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک با ما در تماس باشید.

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

ساختار پنجره های دوجداره ترمال بریک

پنجره دوجداره با استفاده از دو لایه شیشه با حفره بین دو ساخته شده‌است. محفظه با هوا و یا گاز پر می‌شود و برای محافظت از منزل تان، و همچنین جلوگیری از فرار از گرما، عمل می‌کند. اما برای جلوگیری از از دست دادن گرما چقدر از شیشه کردن دو جداره استفاده می‌شود؟ و چگونه کار می‌کند؟

عایق‌بندی بهبود یافته هوا یا گاز در داخل پنجره دوجداره به عنوان یک عایق عمل می‌کند. اگر چه این مانع از فرار کامل نمی‌شود، اما به طور قابل‌توجهی مقدار گرمای از بین پنجره‌ها را کاهش می‌دهد.علاوه بر این، چون فاصله هوایی باریک است، فضای کمتری برای گردش در اطراف واحد دارد، به این معنی که گرمای کمتری از طریق همرفت از بین می‌رود. شیشه دو جداره موثر می‌تواند به اندازه ۵۴ % -۶۴ % کاهش در گرما از خانه به حساب آید.جهت اطلاع از قیمت پنجره ترمال بریک با ما در ارتباط باشید

اگر صاحب‌خانه به جای پنجره‌های قدیمی به دنبال جایگزین کردن پنجره‌های قدیمی باشد, ممکن است بخواهند گستره وسیعی از گزینه‌ها را در پنجره‌های دو جداره مورد توجه قرار دهند, که با مزایای زیاد انرژی همراه است. پنجره‌های دو جداره دارای دو قاب شیشه‌ای با گاز کریپتون یا آرگون است که در وسط قرار گرفته و قادر است فشار کافی برای توقف هوا میان شیشه‌ها ایجاد کند.  پنجره دوجداره ترمال بریک محبوب ترین انواع پنجره‌های دوجداره می باشد با اینکه قیمت پنجره ترمال بریک کمی گران تراز مدل های قدیمی می باشند اما فواید و مزایایی دارد که باعث می شود شما از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

فواید پنجره های دوجداره ترمال بریک

این پنجره‌ها یک دارایی قابل‌ توجه برای هر مالک خانگی هستند که می‌خواهد خانه آن‌ها را گرم نگه دارد و به خصوص با آن شب‌های سرد زمستانی راحت باشد. اثرات قابل‌توجه این نوع پنجره‌ها نه تنها به صاحبان خانه اجازه می‌دهد که در تمام طول زمستان گرم نگه دارند، بلکه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا مقدار زیادی پول در برق صرفه‌جویی کنند به دلیل این واقعیت که آن‌ها به تجهیزات گرمایشی در داخل خانه‌هایشان تبدیل می‌شوند. براساس آمار و برخی از نظرسنجی‌ها، این پنجره‌ها نشان می‌دهند که صاحبان خانه تنها با نصب این پنجره‌ها حدود ۱۰ تا ۱۲ درصد از قبض برق ماهانه خود را ذخیره می‌کنند.

کنترل دما پنجره دوجداره ترمال بریک

خواص عایق‌بندی در هر دو روش، یعنی خانه گرم در زمستان، هم چنین می‌توانید از یک خانه خنک‌تر در تابستان لذت ببرید. انتقال حرارت از هوای گرم به طور قابل‌توجهی با لایه عایق هوا یا گاز در داخل واحد پنجره کاهش می‌یابد، به این معنی که شما می‌توانید از کنترل درجه‌حرارت موثر در خانه خود لذت ببرید.از این رو، برخی از پنجره‌ها با یک لایه انعکاسی بازتاب شده در داخل شیشه در دسترس هستند. این مساله سود اضافه‌شده را دارد که گرما را به داخل اتاق منعکس می‌کند. شیشه سنتی رسانای گرما است و به سرعت گرما را به هوای خنک در بیرون منتقل می‌کند. با پوشش الکترونیکی، شیشه گرما را نیز انجام نمی‌دهد و در نتیجه باعث می‌شود که داخل خانه گرم باشد.جهت براورد دقیق قیمت پنجره ترمال بریک با ما در تماس باشید.

موارد تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

عوامل متعددی بر روی قیمت نهایی پنجره دوجداره رنگی تاثیر گذار هستند که هر کدام از آن ها را در ادامه به طور کامل برایتان توضیح خواهیم داد.

موارد تاثیر گذار در قیمت پنجره دو جداره ترمال بریک

اندازه پنجره دو جداره ترمال بریک (عرض و ارتفاع پنجره )

اندازه پنجره به طور مستقیم بر تعیین قیمت تأثیر دارد. پنجره‌های بزرگتر به مواد بیشتری نیاز دارند و همچنین نیاز به ترمال بریک قوی‌تری دارند تا عملکرد حرارتی بهتری داشته باشند. بزرگتر بودن پنجره باعث افزایش هزینه ساخت و حمل و نصب می‌شود. همچنین، برای پنجره‌هایی با ابعاد غیر استاندارد، ممکن است نیاز به سفارش سفارشی داشته باشید که می‌تواند هزینه را افزایش دهد

نوع باز شونده پنجره دو جداره ترمال بریک ( لولایی کشویی ، ثابت و … )

نوع بازشویی پنجره نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. پنجره‌های لولایی کشویی یا دیگر مدل‌های بازشونده به طور کلی قابلیت های مختلفی دارند و ممکن است انتخاب نوع خاصی منجر به افزایش یا کاهش هزینه شود. همچنین، پنجره‌های بازشویی دوجهته ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.

نوع یراق آلات مصرفی ( یراق تک حالته ، یراق دو حالته )

نوع یراق‌آلات مصرفی نیز در تعیین قیمت تأثیر دارد. یراق‌آلات دو حالته که امکان بازشدن و قفل شدن پنجره را فراهم می‌کنند ممکن است گزینه ای باشند که افزایش قیمت را داشته باشند نسبت به یراق‌آلات تک حالته که فقط یک حالت بازشدن دارند.

کشور تولید کننده ی یراق ( ترک و آلمانی )

کشور تولیدکننده یراق‌آلات نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. یراق‌آلات تولید شده در کشورهای مختلف ممکن است دارای کیفیت و استانداردهای متفاوتی باشند. یراق‌آلات با کیفیت بالاتر ممکن است از نظر مقاومت در برابر فشارها و دماهای مختلف بهتر عمل کنند اما به طور معمول هزینه بیشتری داشته باشند.

انواع پنجره های ترمال بریک

نوع قدیمی که با میلگرد به هم وصل می شدند و آن ها دو جداره نمی شدند .  پنجره دو جداره اس تی که این پنجره ها دو جداره می شدند ، اما عایق بندی خوبی ندارند . جدید ترین نسل پنجره های آلومینیومی که ترمال برک ( thermal break )  نامیده می شوند ،دارای مشخصات فنی بسیار خوبی هستند . و به صورت دو جداره در می آیند. پیشنهاد میکنیم از صفحه قیمت پنجره آلومینیومی نیز دیدن فرمایید.

تفاوت پنجره ترمال بریک با پنجره های آلومینیومی نسل قدیمی

پروفیل دو جداره ترمال بریک ،  پروفیل آلومینیومی است که از طریق تیغه پلی آمید به هم وصل می شوند و به صورت دو جداره در می آیند . که همین باعث می شود انتقال حرارت صورت نگیرد . اتلاف انرژی در پنجره های ترمال بریک نسبت به انواع پنجره های آلومینیومی بسیار کم تر می باشد و در برابر حرارت نیز عایق می باشد .
پروفیل ترمال بریک به خاطر لاستیک پلی آمید که بین جدار خارجی و داخلی آن می باشد و توسط ماشین آلات پانچ می شود و نفوذ گرما و سرما و لرزش و صدا را به حداقل می رساند .  همچنین پنجره دو جداره ترمال بریک ، از ورود آلودگی صوتی به داخل ساختمان جلوگیری می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *